Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 31.10.2017
22:38
[Iнтер] Стосується кожного - 31.10.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 31 жовтня 2017 року.

Синдром сироти

"Брат мене регулярно б'є. Допоможіть!" - з таким криком про допомогу звернулася до редакції нашої програми 37-річна Наталія Хомик з Херсона. У Наталії двоє дітей: 3-річна Аня і 17-річний Саша з інвалідністю по зору. Двокімнатну квартиру, отриману від держави, жінка ділить зі своїм братом Віталієм. Жінка вважає, що брат просто хоче вижити її з квартири разом з дітьми. Брат Наталії - 44-річний Віталій Хомик - всі звинувачення сестри заперечує і стверджує, що вона спеціально використовує інвалідність дітей, щоб повністю заволодіти їх загальної квартирою. Наші редактори розшукали людини з минулого Віталія та Наталії, щоб з'ясувати, що насправді зробило їх ворогами?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, жовтень, 31 жовтня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: