Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Знайда (31.10.2013)
16:35
[Iнтер] Стосується кожного. Знайда (31.10.2013)
Стосується кожного
Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 31 жовтня 2013 року.

Знайда

Вся Україна стежить за долею 2-річної Катюші Коржук, яку перехожий випадково знайшов на зупинці за сім кілометрів від Києва. Маму дівчинки знайшли тільки через добу. Виявилося, 25-річна Олена Коржук у цей час гостювала у свого нового кавалера і була впевнена, що дочка знаходиться під наглядом подруги. Маленьку Катю відправили до притулку, але у підкидька одразу знайшлося безліч рідних, готових забрати дівчинку до себе. Однак ті, хто знає родичів дівчинки, твердо впевнені - Катю не можна віддавати у цю сім'ю, у дитячому будинку їй буде краще. У студії "Стосується кожного" ​​ми розберемося, хто зможе взяти на себе відповідальність за Катю і яка доля чекає на дівчинку у найближчому майбутньому.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Сергій Дорофєєв.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, Интер, 31 октября, касается каждого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: