Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 31.08.2017
23:29
[Iнтер] Стосується кожного - 31.08.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 31 серпня 2017 року.

Покоління П

У Олени Арбузної з Ужгорода троє дітей: 12-річний Андрій, 8-річний Арсеній і Артемій, якому щойно виповнилося 4 роки. Старші сини ніколи не ходили в школу, та й молодшого мама не збирається навчати за партою. А ось 15-річний Мирослав Корицький з Тернопільської області вже закінчив шкільну програму і вступив до інституту. Мирослава називають вундеркіндом. У школу він пішов в 5 років. "За" і "проти" раннього навчання. Сьогодні в студії «Стосується кожного» 5-річні першокласники, яким мало шкільної програми, і діти, які ніколи не чули шкільного дзвінка. Як пройде день знань для кожного з них?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, серпень, 31 серпня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: