Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 31.05.2018
21:56
[Iнтер] Стосується кожного - 31.05.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 31 травня 2018 року.

Остання крапля

30-летнго Миколи звірячому вбили прямо на очах його мами, 51-річної Галини Макарової. Вбивцю Галина добре знала, тому сама впустила його в свій будинок. В ту ніч в будинку залишилася ночувати давня знайома родини Оксана. По селу давно ходили чутки, що вона зраджувала чоловікові з сином Галини, який був молодший за неї на 10 років. Односельці кажуть, що її чоловік про це знав, але кожен раз прощав зради, а в ту фатальну ніч не стримався. Прощення як провокація до злочину ?! У студії «Стосується кожного» повчальна історія про кохання, зраду і непотрібному терпінні.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 31 травня, 2018, токшоу, травень, стосується кожного, Інтер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: