Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 31.05.2017
23:38
[Iнтер] Стосується кожного - 31.05.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 31 травня 2017 року.

Провокація зрадою

Відео скандалу з колишньою дружиною зняв на свій мобільний телефон 35-річний Андрій Гудзовський з Вінницької області. Таким чином чоловік має намір довести, що його дружина агресивна і їй не можна довіряти виховання малолітніх дітей. Сама 33-річна Оксана Гудзовський стверджує, що стала жертвою не тільки психологічного, а й фізичного насильства від колишніх родичів. Незважаючи на те, що вона вже більше року не живе зі своїм чоловіком, він продовжує приходити в її будинок і бити на очах у синів. Андрій і Олеся прожили разом 13 років. До розлучення вони виховували чотирьох синів. Скандали в багатодітній родині почалися, коли Олеся зізналася, що молодшого сина народила від іншого чоловіка. Навмисна провокація чи справедливе покарання за зраду? Спробуємо розібратися сьогодні в студії "Стосується кожного".

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 31 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: