Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 31.05.2016
23:48
[Iнтер] Стосується кожного - 31.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 31 травня 2016 року.

Небезпека кохання

Чи можна перевірити щирість любові? Валентина Гаврилюк з Одеської області ось уже 22 роки доглядає за своєю дочкою і вдень, і вночі. Коли дівчинці було два роки, Валентина дізналася, що дочка хвора страшною генетичної хворобою. Лікарі не давали дитині шансів на довге життя, але мама все ці роки самовіддано боровся за майбутнє Олени. Півроку тому, несподівано для мами, дочка оголосила, що закохана і збирається вийти заміж! 28-річний Максим Петрановська живе в іншій області. Але він стверджує, що ні відстань, ні хвороба коханої не перешкода для їхнього щастя. Рідні Олени вважають, що для Максима це не більше, ніж гра, а для дівчини захоплення може бути смертельно небезпечним. Що це - щира любов або жорстока гра почуттями беззахисну людину?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, травень, стосується кожного, токшоу, 31 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: