Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 31.03.2017
22:28
[Iнтер] Стосується кожного - 31.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 31 березня 2017 року.

Бій-мама

Майже кожне батьківські збори в Реченской середній школі закінчується скандалом. За словами вчителів, конфлікти і навіть бійки на очах у школярів провокує багатодітна мама Людмила Гичун. Все почалося кілька років тому, коли троє дітей Людмили не змогли снідати в школі безкоштовно. В адміністрації жінка отримала відповідь, що в районному бюджеті просто немає грошей на безкоштовне харчування школярів. Тоді вона вирішила домагатися пільг своїми методами. Спроба протистояти системі або маніпуляція багатодітним статусом? Дізнаємося сьогодні в «Стосується кожного».

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, березень, токшоу, стосується кожного, 31 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: