Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 31.03.2016
22:57
[Iнтер] Стосується кожного - 31.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 31 березня 2016 року.

Свята брехня

Рік тому кілька нарядів ОВС намагалися прорватися на територію церкви Пресвятої Богородиці на околиці Києва. Коли правоохоронці проникли в храм, вони виявили біля вівтаря тіло Тетяни Юхименко, яка померла за півроку до подій. Тетяна була прихожанкою цієї церкви. Священик повідомив парафіянам, що останки Тетяни не схильні до тліну і оголосив її святою. Після таких подій люди розділилися на тих, хто повірив священика і тих, хто вважав вчинок отця Миколая самоуправством і образою почуттів віруючих. Тіло Тетяни таємно поховала її дочка. Настоятель був позбавлений сану і відлучений від церкви. Але і сьогодні його прихильники вірять, що Микола повернеться. У студії «Стосується кожного» постараємося зрозуміти, як авторитет людини міг стати перепоною на шляху до Бога.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, березень, 31 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: