Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 30.12.2015
23:27
[Iнтер] Стосується кожного - 30.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 30 грудня 2015 року.

Передноворічні зустрічі

У новорічну студію «Стосується кожного» приїдуть герої найяскравіших програм +2015 року - люди, які найбільше запам'яталися нашим глядачам. Зоряні Експерти Ольга Сумська, Світлана Вольнова, Ніна Матвієнко, Андре Тан, Ніна Кірсо, Тарас Тополя підготували для них сюрпризи та подарунки. У Андрія Данилевича з'явиться співведучий (цікаво, як він впорається зі своєю роллю?). Сьогодні про те, як зірки стають ближчими! Про те, як люди-легенди не бояться бути щирими! Про те, як змінилося життя гостей наших програм у році, що минає, і що чекає нас у році прийдешньому!?!?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, 30 грудня, грудень, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: