Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 30.11.2015
22:40
[Iнтер] Стосується кожного - 30.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 30 листопада 2015 року.

Викривлена реальність

Безконтрольне прагнення бути стрункішою або результат прихованих душевних терзань. Два роки тому 23-річна Олена Лук'янченко з Білої Церкви важила 107 кілограмів і була дуже незадоволена своєю зовнішністю. Дівчина вирішила скинути зайву вагу. Мама підтримала свою дочку. Але одного разу жахнулася, но довідавшись у обтягнутому шкірою скелеті власної дитини. Зараз при зрості 169 см Олена важить близько 30 кілограмів. Вона насилу пересувається і практично нічого не їсть. Прагнення бути стрункішою довело Олену до передсмертного стану. Чи можна врятувати Олену Лук'янченко, і чи зможе вона сама повернутися до своєї реальному житті?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, Листопад, 30 листопада, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: