Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 30.10.2017
22:38
[Iнтер] Стосується кожного - 30.10.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 30 жовтня 2017 року.

Фото змін

До редакції нашої програми звернулася 63-річна Алевтина Смолякова з Херсона. Жінка просить допомогти врятувати від пияцтва її молоду сусідку - маму 5-х дітей Наталю Сергєєву. Ще 4 роки сусіди вважали красуню і розумницю Наташу прекрасною мамою. Але після народження молодших сина і дочки жінку наче підмінили. Вона впала в депресію і перестала займатися дітьми, соцслужби змушені були їх забрати. Жінка стала шукати розраду в алкоголі і випадкових зв'язках. Щоб привести Наталю до тями після чергового запою, нашим редакторам довелося звернутися по допомогу нарколога. Сьогодні в студії "Стосується кожного" Наталя вперше за довгі роки подивиться на себе іншими очима. Чи стане новий образ для неї стимулом до тверезого життя?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, жовтень, 30 жовтня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: