Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Петля любові (30.10.2013)
16:34
[Iнтер] Стосується кожного. Петля любові (30.10.2013)
Стосується кожного
Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 30 жовтня 2013 року.

Петля любові

Півроку тому у невеликому селищі Тульчин Вінницької області сталася трагедія. 30-річну помічницю судді Людмилу Бабій виявили повішеною у її власній квартирі. Мама дівчини не вірить у самогубство і стверджує, що знає вбивцю дочки. Людмила була одружена, але близько року тому в її житті з'явилася інша любов. Заради Вадима Людмила хотіла піти від чоловіка. Ревнощі у любовному трикутнику все частіше ставала причиною сварок. У студії "Стосується кожного" ​​ми спробуємо зрозуміти, що відбулося у той фатальний для Людмили вечір. І кого рідні дівчини вважають винним у її смерті?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Сергій Дорофєєв.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, Интер, касается каждого, 30 октября | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: