Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 30.08.2017
23:29
[Iнтер] Стосується кожного - 30.08.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 30 серпня 2017 року.

Жорстокість без свідомості

Неконтрольована агресія вітчима або безвідповідальність матері? З чиєї вини дворічна Таня Калинюк опинилася на межі життя і смерті? Цю жахливу історію вже кілька тижнем обговорюють користувачі соцмереж. В середині серпня санавіація доставила дитину з численними гематомами в Херсонську обласну дитячу лікарню в непритомному стані. Вітчим дівчинки побив її просто за те, що вона не попросилася на горщик (!) Зараз підозрюваний чекає суду в СІЗО, але його рідні впевнені, у всьому винна мама Тані. Наші журналісти провели власне розслідування, щоб з'ясувати, чи дійсно мама не підозрювала про насильство над своїми дітьми? Сьогодні в студії "Стосується кожного" нові подробиці гучної історії.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 30 серпня, 2017, токшоу, стосується кожного, серпень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: