Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 30.05.2018
21:56
[Iнтер] Стосується кожного - 30.05.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 30 травня 2018 року.

Тиждень на виправлення

Багатодітна мама Валентина Кащенко з Черкаської області стверджує, що кожен день за своїм парканом бачить голодних і обірваних сусідських малюків. Жінка вважає, що її багатодітна сусідка і кума Леся Ткаченко ростить шістьох дітей в антисанітарних умовах, а дитячі гроші витрачає тільки на свої примхи. Рік тому дітей у Лесі навіть намагалися забрати в реабілітаційний центр, але за багатодітну маму заступилася директор місцевого дитячого садка. Чому Леся робить висновків з попереджень чиновників і куди зникають гроші, яке платить їй держава на утримання дітей?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, токшоу, 2018, 30 травня, Інтер, стосується кожного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: