Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 30.05.2017
23:53
[Iнтер] Стосується кожного - 30.05.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 30 травня 2017 року.

Виклик поліції

Покарання сімейного тирана або свавілля поліції ?! Звичайна сімейна сварка обернулася справжньою трагедією після виклику наряду поліції. 27-річна Олеся Широкова із Запорізької області звернулася в правоохоронні органи, щоб заспокоїти розбушувався чоловіка, але навіть не здогадувалася, чим це закінчиться... Бездиханне тіло 30-річного Максима Куліша, зі слідами побоїв і зв'язаними руками, винесли з гаража тільки вранці. У поліції звинувачення родичів у перевищенні службових повноважень не коментують, посилаючись на таємницю слідства. Чому історія повторюється знову і знову? Сьогодні в студії "Стосується кожного" люди, які стверджують, що їх рідні стали жертвами нічних розбірок з поліцією.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, травень, 30 травня, 2017, токшоу, стосується кожного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: