Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 28.05.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 30.03.2018
19:30
[Iнтер] Стосується кожного - 30.03.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 30 березня 2018 року.

Колюча розлука

28-річна Катерина Бабич з Вінницької області вже рік відбуває покарання за вбивство власного чоловіка. За словами Каті вона таким чином рятувала своє життя і захищала двох дітей. Суд присудив Катерині сім років позбавлення волі. Про цю історію глядачі дізналися з програми «Без п'яти хвилин у в'язниці», яка вийшла в ефір в квітні 2017го. За колючим дротом Катя живе вже рік. На волі у Каті залишився син Артем і донька Даша. Про них обіцяла дбати Катіна мама. Але, як тільки донька опинилася в колонії, Артема в свою нову сім'ю забрав його тато, а на днях свої права на дочку Дашу заявила колишня свекруха Каті - мама вбитого чоловіка. Керівництво колонії дозволило Каті вийти на прямий зв'язок зі студією "Стосується кожного". Чи зможе вона вберегти своїх дітей від розставання і зупинити родичів, які намагаються зруйнувати її сім'ю?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: стосується кожного, токшоу, Інтер, березень, 30 березня, 2018 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: