Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 30.03.2017
22:28
[Iнтер] Стосується кожного - 30.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 30 березня 2017 року.

Зручна недовіра

У січні 2017 роки 7-річного Максима Клименко за наполяганням соціального працівника екстрено госпіталізували в Чернігівську обласну дитячу лікарню. Діагноз "гострий лейкоз" у дитини виявили ще два роки тому. Однак мама Максима - 38-річна Юлія Циган - не повірила діагнозом лікарів, і втекла з сином з лікарні, що не закінчивши курс хіміотерапії. Весь цей час хлопчик - заручник непримиренних розбіжностей, які виникли між його мамою і лікарями, - практично не лікувався. Сьогодні в студії «Стосується кожного» ми спробуємо зрозуміти, як полегшити страждання Максима, і чим насправді викликано недовіру його мами до діагнозу лікарів?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 30 березня, 2017, березень, токшоу, стосується кожного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: