Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 30.03.2016
22:57
[Iнтер] Стосується кожного - 30.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 30 березня 2016 року.

Обгоріле майбутнє

Минулого літа 27-річний Юрій Артеменко з Новоукраїнки Кіровоградської області на очах вагітної дружини і дворічної дочки облив себе бензином і підпалив. Так Юрій відреагував на слова дружини про те, що вона не хоче з ним більше жити. 21-річна Наталя не стала гасити вогонь, Юрій вибіг з дому і намагався погасити себе сам. З тих пір Юрій переніс кілька операцій з пересадки шкіри, але так і не встав на ноги. Лікарі кажуть, що йому належить тривале лікування. Мама Юрія виписала невістку зі свого будинку. Після народження другої дитини Наталії довелося жити прямо в пологовому будинку. У студії «Стосується кожного» Юрій вперше відверто розповість, що насправді підштовхнуло його до такого відчайдушного кроку. А ми спробуємо з'ясувати, чи можна довірити дітей батькам, схильним до імпульсивних вчинків з ризиком для життя? $CUT$

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, березень, 30 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: