Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 22.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 30.01.2018
22:52
[Iнтер] Стосується кожного - 30.01.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 30 січня 2018 року.

На порозі епідемії

Кір - цей діагноз викликає паніку не тільки серед матусь всієї країни, люди стурбовані швидким розповсюдженням інфекційного захворювання. У деяких школах країни оголосили карантин, у багатьох навчальних закладах дітей без довідки про вакцинацію не приймають. Думки населення розділилися, одні вакцинують всю сім'ю, інші виступають категорично проти. Уже зафіксовано кілька летальних випадків. Штучне нагнітання або реальна загроза, про масштаби якої ми ще навіть не здогадуємося. Сьогодні в студії "Стосується кожного" ми говоримо про те, як уберегти себе і дітей від смертельної інфекції.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 30 січня, січень, стосується кожного, токшоу, 2018, Інтер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: