Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 19.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 29.12.2017
22:42
[Iнтер] Стосується кожного - 29.12.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 29 грудня 2017 року.

Новий рік сподівань

А ви готові згадати своє бажання в новорічну ніч? Трійнята Всеволод, Давид і Марія із Запоріжжя готуються до свого першого новорічного свята. Їх батьки загадали бажання минулої новорічної ночі і надії сім'ї здійснилися. Минулий рік став переломним і для багатодітної мами - Наталії Сергєєвої з Херсона. Жінка вирішила змінити своє життя і відправилася на лікування прямо з нашої студії. Її діти написали лист Дідові Морозу і загадали бажання побачитися з мамою. Юлія Пиріжок з Хмельницької області була вкрай виснажена, кожна спроба нагодувати 18-річну дівчину закінчувалася страшними істериками. На програмі Юля прийняла тверде рішення змінити своє життя і перемогти анорексію. Як виконання заповітних бажань змінює життя людей? Дивіться продовження найгучніших історій цього року.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, грудень, 29 грудня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: