Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 29.12.2015
23:27
[Iнтер] Стосується кожного - 29.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 29 грудня 2015 року.

За сімейними обставинами

Кілька років тому життя 53-річної Лариси Самарської з Южноукраїнська перетворилася на кошмар. Її дочка встановила в кімнатах відразу чотири відеокамери! Після розлучення з чоловіком діти прийняли сторону батька, але жити залишилися в квартирі з матір'ю. Молодша дочка Лариси - Алла каже, що відеоспостереження за мамою - вимушена міра. Це, швидше, захист від неї, ніж пошук компромату. Лариса в суді довела, що камери в її квартирі встановлені незаконно, але дочка категорично відмовляється прибирати відеоспостереження. Сімейні обставини Лариси і її дітей привели їх до студії «Стосується кожного». Який сюрприз приготувала доросла дочка для своєї самотньої мами, і чи зможе вона переконати її в тому, що не бажає їй зла?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, грудень, 29 грудня, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: