Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 29.11.2016
23:02
[Iнтер] Стосується кожного - 29.11.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 29 листопада 2016 року.

Танцюючий фенікс

Громадськість міста Кременчук сколихнула новина про багатодітну сім'ю, яка проживає в гаражі, - 10 людей туляться на 32 квадратних метрах! 39-річна Тетяна Садикова з чоловіком, шістьма дітьми і двома онуками переїхали сюди 2 роки тому, після того, як згорів їх будинок. Щомісяця за оренду цього гаража сім'я платить по 500 гривень. Після того, як новина з'явилася в інтернеті, до багатодітних батьків навідалася служба у справах дітей та дала тиждень на пошуки нового житла. Інакше дітей будуть змушені забрати з сім'ї. Сама Тетяна вважає, що до неї спеціально чіпляються, щоб зробити її дітей бомжами. Своє житло вважає просторим і навіть затишним. У студії «Стосується кожного» говоримо про бідність і її наслідки для майбутнього дітей.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, 29 листопада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: