Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 29.09.2017
22:27
[Iнтер] Стосується кожного - 29.09.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 29 вересня 2017 року.

Хто крутіше всіх?

Маленькі діти з великими можливостями! 10 вересня в ефірі "Інтера" стартувало нове талант-шоу "Крутіше всіх" - програма, в якій немає переможців і переможених, а кожен учасник - унікальний і не схожий на інших. Улюбленицями мільйонів тільки після першого ефіру стали 4-річна фігуристка Фрося Мельник з Києва, яка в такому юному віці вже підкорила льодову арену, і 7-річна зірка боксу - Саша Череватий з Тернополя, позмагатися з якою прийшов сам Олександр Усик! А 12-річний спідкубер з Харкова Даніель Яхкінд став справжньою сенсацією проекту, зібравши кубик Рубіка з закритими очима. Тепер цей маленький геній готовий встановити рекорд України в студії "Стосується кожного"! А ось 9-річний вокаліст Матвій Івасенко - єдиний, кого батьки не пустили навіть на кастинг! Чому одні батьки доводять, що їх дитина найкраща, а інші в прямому сенсі "ховають" талант своїх дітей? Сьогодні улюбленці публіки зберуться в студії "Стосується кожного", щоб розповісти, які можливості відкриваються перед ними після участі в телевізійному шоу.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, 29 вересня, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: