Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 29.08.2017
23:29
[Iнтер] Стосується кожного - 29.08.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 29 серпня 2017 року.

Зраджений ангел

Через рідкісну генетичну хворобу однорічна Ангеліна не може сидіти і самостійно тримати голову. Кожен новий день для неї і її бабусі - справжнє випробування. Гідроцефалія головного мозку і черепно-мозкова грижа - так звучить офіційний діагноз, який поставили Ангеліні при народженні. Лікарі не давали їй шансів на життя. Але батьки вирішили забрати дитину додому. Уже через місяць після виписки з пологового будинку мама дівчинки 24-річна Ольга Кирилич не витримала і втекла, кинувши дочка на чоловіка і свекруха. Наші журналісти розшукали маму маленької Ангеліни. Сьогодні вона прийде в студію "Стосується кожного", щоб вперше пояснити, чому залишила хвору доньку.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, серпень, 29 серпня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: