Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 29.05.2018
21:56
[Iнтер] Стосується кожного - 29.05.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 29 травня 2018 року.

Заочний діагноз

15-річна Вероніка вже півроку живе в Первомайському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Мама дівчинки стверджує, що дитину забрали з сім'ї насильно, а крім того ще й придумали дитині діагноз. У Надії Романівської четверо дітей і вже двоє онуків. Всі вони живуть в одному будинку, але відчувають себе в селі самотніми і навіть ізгоями. Сусіди з ними не спілкуються, зате пишуть на них скарги в сільраду. Як вийшло, що 15-річній дівчинці поставили заочний діагноз навіть без огляду профільних медиків і насильно відправили на лікування? У студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати законність примусової реабілітації дитини.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, токшоу, 2018, стосується кожного, Інтер, 29 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: