Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 29.05.2017
23:53
[Iнтер] Стосується кожного - 29.05.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 29 травня 2017 року.

Не пара

Випадкова зустріч в трамваї одного разу круто змінила життя цієї маленької жінки. 33-річна Ксенія Козуб, зріст якої складає всього 1 метр 33 см, вважає своє знайомство з майбутнім чоловіком справжнім подарунком згори. 39-річний Володимир Козуб узяв в дружини мініатюрну жінку незважаючи на те, що його рідні були категорично проти. Заборони лікарів також не змогли перешкодити Ксенії і Володимиру стати батьками двох дітей. Але щастя міні-мами тривало недовго, сімейне життя зруйнувала біда. Одного разу Володимир сів напідпитку за кермо і збив людину. Після того, як йому дали тюремний термін, Ксенія подала на розлучення. Зрада або спроба забезпечити гідне життя дітям? Сьогодні в студії "Стосується кожного" дивовижна історія кохання з великим розчаруванням і маленькою надією.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, травень, 2017, токшоу, стосується кожного, 29 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: