Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 29.03.2017
22:28
[Iнтер] Стосується кожного - 29.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 29 березня 2017 року.

Мама із нетрів

У столичній п'ятиповерхівці по вулиці Мілютенка 23-А за останні 3 роки померло 29 осіб. Смертельно небезпечні захворювання у мешканців викликає грибок, який роз'їдає стіни будинку. Мешканці гуртожитку звернулися в Інститут мікробіології і вірусології і з'ясували, що в стінах їх квартир понад 40 видів грибків. Міська влада готова пересилити мешканців п'ятиповерхівки в нові квартири. Однак не всі мешканці на це згодні. Реальна загроза життю або корисливий інтерес? Сьогодні в студії «Стосується кожного» ми спробуємо зрозуміти, з чиєї вини в цьому будинку помирають люди.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, березень, токшоу, стосується кожного, 29 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: