Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 29.03.2016
22:57
[Iнтер] Стосується кожного - 29.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 29 березня 2016 року.

У застінках матері

86-річна Павлина Сукненка з Житомирської області проживає в будинку, де немає ні світла, ні води, ні газу. Харчується старенька практично зі смітника, цим же вона годує свою 46-річну дочку Марію, яку багато років ховає від усіх. Про долю літньої жінки і її дочки знають в сільраді і місцевих соціальних службах, але всі спроби допомогти Павлині Миколаївні закінчувалися перед зачиненими дверима. Старенька в своїх бідах звинувачує односельчан і невдало склалася життя. У студії «Стосується кожного» спробуємо з'ясувати, чи є родичі у знедолених жінок і як допомогти людям, які самі не усвідомлюють свого жалюгідного становища.$CUT$

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, березень, 29 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: