Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 29.02.2016
10:15
[Iнтер] Стосується кожного - 29.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 29 лютого 2016 року.

Безвихідне дитинство

Хто повинен захистити дитину, яку не люблять батьки? У багатодітній родині Олени Липській і Сергія Безхлебного з Київської області семеро дітей. Даша - середня дочка. Вчителі та учні часто помічають сліди побоїв на тілі Даші. Вона приходить в клас голодна і неохайна. А кілька тижнів тому її, роздягнену, батьки вигнали з дому на мороз. Мама Даші запевняє, що до всіх своїх дітей вона ставиться з любов'ю, а звинувачення на свою адресу називає причіпками. але чому Даша гостро відчуває, що вона не така як всі? Нерівність в дитячому середовищі або безвідповідальність дорослих. У студії «Стосується кожного» спробуємо зрозуміти, чи можна зробити життя Даші Безхлебной щасливою.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 29 лютого, лютий, стосується кожного, токшоу, Інтер, 2016 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: