Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 22.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 29.01.2018
22:52
[Iнтер] Стосується кожного - 29.01.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 29 січня 2018 року.

Рукавички з любов'ю.

36-річна багатодітна мама Любов Охремчук з Кіровоградської області поспішає зв'язати рукавиці, щоб передати свою любов синам. Півроку тому Любу і Миколи позбавили батьківських прав відразу на п'ятьох дітей, молодшому тоді був всього рік. Багатодітні батьки стверджують, що змінили своє життя, але опікуни перешкоджають зустрічі. Сьогодні вони прийдуть в студію "Стосується кожного" щоб побачитися зі своїми дітьми через півроку після розлуки. Чи дозволять опікуни, щоб ця зустріч відбулася, і чи з'явиться після програми шанс на возз'єднання багатодітній сім'ї?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: стосується кожного, січень, токшоу, 2018, Інтер, 29 січня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: