Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 28.12.2015
23:31
[Iнтер] Стосується кожного - 28.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 28 грудня 2015 року.

За рахунок сестри

Що стало причиною ворожнечі двох сестер? Світлана Черкашина з Дніпропетровської області звинувачує свою багатодітну сестру в жорстокому ставленні до своїх дітей. Соціальні служби відреагували на звернення і забрали у Тетяни синів і дочок в реабілітаційний центр, а поліція навіть порушила проти недбайливої ​​матері кримінальну справу. Але вже через тиждень дітей повернули. Тільки не матері, а її рідній сестрі Світлані. Тетяна впевнена, що історія з побиттям і реабілітаційним центром - добре продуманий змову проти її родини. Порятунок дітей від жорстокості багатодітній матері або особистий інтерес бездітної тітки?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 25 грудня, грудень, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: