Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 28.09.2017
22:27
[Iнтер] Стосується кожного - 28.09.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 28 вересня 2017 року.

Прийомне дитинство

З 5-річним Русланом Булатецьким наша знімальна група познайомилася випадково, коли він розгулював один вулицями рідного села. Нікого з дорослих родичів поруч не виявилося. Журналісти «Стосується кожного» тут же вирішили відвезти дитину до мами. Але картина, яку вони застали в будинку, просто шокувала: всі стіни покриті грибком, прогнилий підлога, брудне ліжко. З'ясувалося, що, крім Руслана, в таких нелюдських умовах живуть ще двоє дітей - 4-річна Віка і 9-місячний Назар. Навіть візуально очевидно, що в цій багатодітній родині малюки - в небезпеці! У молодшого Назара через неправильне харчування розвивається рахіт, а Віка і Руслан практично не розмовляють. Наші журналісти не змогли залишитися байдужими до долі цих дітей. Сьогодні в студії «Стосується кожного» ми з'ясуємо, чому маленькі діти досі з батьками, які про них не піклуються? І як уберегти їх від небезпеки?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, 28 вересня, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: