Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 28.05.2018
21:56
[Iнтер] Стосується кожного - 28.05.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 28 травня 2018 року.

Кришталева душа

Світлана Патра з Київської області - стала лауреатом понад півсотні престижних конкурсів, премій і фестивалів творчості для молоді з інвалідністю. Вона народилася з діагнозом високою крихкості кісток, який ще називають «кришталевої» хворобою. За свої 36 років Світлана пережила понад 300 переломів, у неї погано розвинені ступні, і вона ніколи не ходила. Весь цей час мама Світлани не відходить від дочки ні на крок. Своє життя Тетяна Костянтинівна цілком присвятила своїй «кришталевої» Світі. Сьогодні в студії «Стосується кожного» - історія талановитої дівчини з кришталевою душею і реальними мріями. Чи зможуть несподівані зустрічі наповнити її життя новим натхненням.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: стосується кожного, 28 травня, Інтер, токшоу, 2018, травень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: