Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 28.04.2017
23:54
[Iнтер] Стосується кожного - 28.04.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 28 квітня 2017 року.

Відвертості про розбещення

"Допоможіть мені довести, що я не винен! Мені загрожує 10 років тюрми!" - таке відеозвернення до редакції надіслав 28-річний Андрій Потрібний з Полтавської області. У березні цього року його засудили на 10 років за розповсюдження порнографії і розтління дітей через соціальні мережі. Андрій вже більше року перебуває в слідчому ізоляторі, але до сих пір не змирився з вироком. Сьогодні в студії «Стосується кожного» відверте інтерв'ю людини, засудженої за розтління дванадцяти неповнолітніх дітей! Що він скаже батькам дівчаток, з якими листувався? І чи зможе довести свою невинність, перебуваючи в СІЗО?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, 28 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: