Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 28.04.2016
23:07
[Iнтер] Стосується кожного - 28.04.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 28 квітня 2016 року.

Тещин будинок

57-річна Світлана Захарчук з Рівненської області ось уже 8 років жорстко конфліктує зі своєю рідною донькою. Коли вона прийняла в будинок сім'ю Галини, то навіть подумати не могла, що незабаром сама буде тулитися в маленькій кімнатці, площею в сім квадратних метрів. 35-річна Галина Дякова разом з чоловіком зробила ремонт і прибудову в будинку. З тих пір вона вважає його своїм на законних підставах і не розуміє претензій матері. Коли мати і дочка втратили родинні зв'язки? У студії "Стосується кожного" ми постараємося знайти справжню причину нескінченних сварок в сім'ї, яка не може ужитися під одним дахом.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, квітень, 28 квітня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: