Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 28.03.2017
22:28
[Iнтер] Стосується кожного - 28.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 28 березня 2017 року.

Манюнька

Друзі називають її "Манюнька". Таке прізвисько 46-річна Олена Гречко отримала не випадково. Її зріст - всього 1м 8 см. З народження жінка страждає на хворобу ламкості кісток, яку в народі називають "кришталевої". За своє життя вона перенесла 27 переломів рук і ніг! Але всупереч діагнозу і небезпеки отримати нову травму, Олена завжди вела активний спосіб життя, проте останні півроку вона практично не виходить з власної квартири. Раніше вийти на вулицю Олені допомагала мама, але рік тому вона важко захворіла. Тепер маленька жінка сама доглядає за лежачою мамою. Чому численні друзі не можуть їй допомогти, і хто вирішить проблеми Олени прямо в студії "Стосується кожного"?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 28 березня, Інтер, 2017, березень, токшоу, стосується кожного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: