Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 28.03.2016
22:57
[Iнтер] Стосується кожного - 28.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 28 березня 2016 року.

Зіпсовані добротою

Чи зможе доброта людей зупинити жорстоких батьків? 6-річну Ольгу Шумило кілька днів бив палицею рідний батько - Сергій Паламар. Сусіди, які побачили побитого дитини, забили на сполох. За рішенням суду Сергій отримав два роки умовно, а маму дівчинки - 28-річну Іванну Шумило позбавили батьківських прав на всіх її шістьох дітей. Зараз діти Іванни та Сергія знаходяться в притулку. З кожним днем ​​шансів повернути їх до рідного дому все менше. Але найдивніше, що односельці, зараз вважають, що мамі і татові можна дати другий шанс. У студії «Стосується кожного» спробуємо зрозуміти: чи можна ризикувати дітьми заради надії на виправлення їх батьків?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 28 березня, 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, березень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: