Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 19.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 27.12.2017
22:42
[Iнтер] Стосується кожного - 27.12.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 27 грудня 2017 року.

Рекорд багатодітності в Глінному

43-річна Світлана Ковалевич стала мамою в вісімнадцятий раз. У рідному селі на Рівненщині сім'я Ковалевич - найбільша сім'я. Але довго утримувати першість їм буде непросто, адже Глинне вважається рекордсменом за рівнем народжуваності в Україні. Тут аж 270 багатодітних сімей! Такий безперервний бебі-бум місцеві пояснюють особливою енергетикою, що виходить від 100-річного дуба, за легендою, дерево щедро обдаровує дітьми всіх, хто до нього торкається. Чи існує ген багатодітності? Сьогодні в студії «Стосується кожного» вчені готові оприлюднити результати аналізів води і продуктів?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 27 грудня, грудень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: