Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 27.11.2017
22:28
[Iнтер] Стосується кожного - 27.11.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 27 листопада 2017 року.

Дитяча образа

У вересні 9-річний Сергійко Котранюк прийшов на уроки побитим. Так його покарала рідна мама. 30-річна Оксана Котранюк одна виховує двох дітей і стверджує, що так зірвалася вперше. Але родичі вважають її жорстокою і звинувачують в регулярному побиття не тільки сина, а й старшої дочки. Відразу після інциденту дітей помістили в реабілітаційний центр. Чому рідної мами не вистачило слів при вихованні власних дітей? У студії "Стосується кожного" ми спробуємо з'ясувати, чи можна повернути дітей в сім'ю, не турбуючись про їхню безпеку?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 27 листопада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: