Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 27.11.2015
23:04
[Iнтер] Стосується кожного - 27.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 27 листопада 2015 року.

Чужі в домі

Чотири роки тому 46-річна киянка Людмила Крошечкина продала двокімнатну квартиру, щоб оплатити собі лікування. Їй довелося купити невелику малометражку для себе і своєї 9-річної дочки. Але через 2 роки в квартирі Софії та Людмили об'явився ще один господар. Чоловік заявив права на житло, і розташувався прямо на ліжку дитини. Він і донині живе разом з малолітньою донькою та її мамою. Любов Пилипенко з Херсона в січні цього року просто стала бомжем. Любов прийшла з роботи, але в квартиру потрапити не змогла. Нова двері, інші замки і повна тиша в квартирі. Жінка не змогла забрати навіть речі та документи. Як не потрапити на гачок квартирних аферистів і що робити, якщо вас уже обдурили?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, стосується кожного, токшоу, 27 листопада, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: