Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 27.10.2017
22:48
[Iнтер] Стосується кожного - 27.10.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 27 жовтня 2017 року.

Убите дитинство

Кілька днів тому 3-річний Максим потрапив в дитяче відділення харківської міської лікарні у важкому стані. Дитина важила всього 7 кг, тіло було в синцях, ребра з численними переломами. Лікарі відчайдушно боролися за життя Максима, але так і не змогли його врятувати. Хлопчик помер від наслідків побоїв і виснаження. Правоохоронці відразу запідозрили, що над дитиною могли знущатися його батьки. Мама Максима - 26-річна Наталя Лебединець, яка в найближчі дні готується стати мамою втретє, всі звинувачення в жорстокості вважає сфабрикованими через кримінальне минуле чоловіка. На волі або за гратами? В яких умовах з'явиться на світ третя дитина Наталії та яка доля тепер чекає її старшого сина - 6-річного Микиту?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 27 жовтня, Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, жовтень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: