Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 27.09.2017
22:27
[Iнтер] Стосується кожного - 27.09.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 27 вересня 2017 року.

Скандальне батьківство

З колишньою дружиною Анатолій Черних прожив 9 років. П'ять років тому вони розлучилися. І з тих пір кожна спроба батька зустрітися з сином закінчується гучним скандалом. Виявляється, у Анатолія є ще один син. Йому 4 роки. Женя народився вже після розлучення, але Анатолій категорично відмовляється визнавати хлопчика. А поки дорослі з'ясовують стосунки, односельці кажуть, що діти вже копіюють скандальну манеру спілкування своїх батьків! Чому насправді батько не визнає дитину, народжену після розлучення, і як вберегти дітей від наслідків "дорослих" скандалів?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, 27 вересня, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: