Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 27.05.2016
23:48
[Iнтер] Стосується кожного - 27.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 27 травня 2016 року.

Опіка без довіри

Захист рідних дітей або хвацько закручена афера? Олена і Сергій Прищепова з Кіровоградської області живуть разом більше десяти років. У них четверо дітей. Але два роки тому Олена стала говорити про насильство в її родині. Вона регулярно звертається в поліцію. Після кожної заяви Сергія викликають для пояснень. Рідні Сергія впевнені, що Олена спеціально провокує скандали, звинувачуючи чоловіка в жорстокості, щоб зіпсувати його репутацію і під шумок відібрати будинок матері. Спроба домогтися свого будь-якими засобами або бажання захистити дітей?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, травень, стосується кожного, токшоу, 27 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: