Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 19.06.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 27.04.2018
22:58
[Iнтер] Стосується кожного - 27.04.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 27 квітня 2018 року.

Жертви сироти

9-місячна Єва Завальна разом з мамою дівчинка з народження живе в лікарні. Без певного місця проживання мама Єви - 38-річна Тетяна Завальна вже майже сім років. Тетяна називає себе сиротою і каже, що їй нікуди йти з дитиною. І якщо в найближчі два тижні вона не знайде житло, її дочка теж може стати сиротою. Наші редактори знайшли не тільки рідних самої Тетяни, а й ймовірних кровних родичів маленької Єви. Чи будуть радісними несподівані зустрічі, і чи захоче біологічний тато Єви визнати свою дочку прямо в студії «Стосується кожного».

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2018, квітень, стосується кожного, Інтер, токшоу, 27 квітня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: