Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 27.04.2017
23:54
[Iнтер] Стосується кожного - 27.04.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 27 квітня 2017 року.

Тверезий вибір

50-річна Світлана Шуляковская з Волинської області вже кілька місяців намагається забрати своїх п'ятьох онуків з дитячого будинку. Маму й тата малюків півроку тому позбавили батьківських прав. Тоді Світлана і подумати не могла, що ризикує ніколи більше не побачити своїх онуків. Після того, як дітей забрали з сім'ї, син Світлани - 29-річний Юрій Шуляковський - розійшовся з дружиною і повернувся до своєї мами. Але тепер служба у справах дітей відмовляється віддавати дітей бабусі, до тих пір, поки там живе їх п'є батько. У студії «Стосується кожного» ми дізнаємося, чи готова бабуся тепер зробити вибір між сином і онуками, і чому насправді чиновники не хочуть повертати дітей в цю сім'ю?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, 27 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: