Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 27.03.2017
22:28
[Iнтер] Стосується кожного - 27.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 27 березня 2017 року.

Небажане щастя

"Прошу вас, віддайте мою дівчинку в надійні руки. Мені залишилося жити недовго, у мене рак останньої стадії, а чоловік алкоголік. Вона з ним загине, я цього не хочу", - таку записку 32-річна Фатіма Абесадзе залишила в коробці зі своєю новонародженої дочкою в під'їзді багатоквартирного будинку. Зараз дівчинці два місяці, вона живе в новій сім'ї, яка готує документи на її удочеріння. А її рідна мама вже шкодує про скоєне і хоче повернути дочку. Спроба позбутися небажаного дитини або можливість забезпечити майбутнє малятка? Сьогодні Фатіма сама пояснить свій вчинок в студії «Стосується кожного».

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 27 березня, Інтер, 2017, березень, токшоу, стосується кожного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: