Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Мама під підозрою (27.02.2015)
23:02
[Iнтер] Стосується кожного. Мама під підозрою (27.02.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 27 лютого 2015 року.

Мама під підозрою

Жорстоке вбивство дворічної дівчинки в Одеській області перевернуло життя цілого села. Понівечене тіло малятка знайшли через чотири дні після її зникнення, в підвалі покинутого будинку. Серед жителів поповзли чутки про маніяка. Але у звірячому вбивстві дворічної дівчинки Аліси зізналася її рідна мати - Олександра Сухарева. Односельці і знайомі досі не вірять у визнання 20-річної матері. Хто ж винен у смерті дитини? Сьогодні в студії «Стосується кожного» - несподівані версії вбивства.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 27 лютого, Интер, лютий, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: