Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 15.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 27.01.2016
23:27
[Iнтер] Стосується кожного - 27.01.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 27 січня 2016 року.

Ей, ви, там зверху!

7 років скандалів і судів, бійки, викрадення, лікарні і поліція! 50-річна вінничанка Тетяна Оборончук звинувачує своїх сусідів в навмисній спробі зіпсувати їй життя. Вона впевнена, що сусіди зверху спеціально заливають її водою, забивають каналізацію і вимагають десятки тисяч гривень за придумані побої! 73-річна Людмила Кузьменко в подробицях розповідає, як сім років тому Тетяна прямо в під'їзді побила її шваброю. У студії «Стосується кожного» дві родини вперше зустрінуться без суддів і приставів. Чи зможуть дорослі люди обійтися без поліції і підписати світову?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, 27 січня, січень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: