Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 13.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 26.12.2017
22:42
[Iнтер] Стосується кожного - 26.12.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 26 грудня 2017 року.

Жена мужа

Багатодітна мама Олена Фабрицій з Чернігівської області обожнює своєму новому чоловікові Віталія. У своєму маленькому будинку, де живуть 6-ро її дітей, вона вже придивляється місце ще для двох: сина і дочки свого чоловіка від першого шлюбу. Уже рік, як Віталій залишив свою колишню дружину і п'ятеро дітей. Світлана Нетреба каже, що все одинадцять років подружнього життя змушена була терпіти зради чоловіка. Зараз вона сподівається, що заради дітей чоловік одумається і повернеться додому. У студії «Стосується кожного» ми спробуємо розібратися, як діти опинилися всередині любовного трикутника батьків і чи зможуть вони знайти вихід самостійно.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 26 грудня, стосується кожного, токшоу, 2017, грудень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: