Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 26.11.2015
23:04
[Iнтер] Стосується кожного - 26.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 26 листопада 2015 року.

Донори щастя

Чи можливо бути готовим до життєвих випробувань? Важка хвороба увірвалася в життя багатодітної мами Світлани Кириченко близько року тому. Спочатку вона приховувала від рідних діагноз, в надії, що все обійдеться. Але, потрапивши в реанімацію, їй довелося розповісти про серйозне порушення функції нирок. Через хворобу Світлані довелося піти з роботи. Тепер через день вона проходить гемодіаліз в обласній Черкаській лікарні. Як змінилося життя родини, після того, як всі дізналися, наскільки серйозно хвора мама? Що зробили троє дітей Світлани? Хто зважився стати донором для багатодітної мами?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, стосується кожного, токшоу, 26 листопада, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: